Od blisko 30 lat dostarczamy na polski rynek rozwiązania informatyczne.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin informatyki oraz księgowości i prawa podatkowego. Dzięki współpracy i połączeniu sił możemy zaoferować oprogramowanie w następujących zakresach:

  • Wsparcie biznesu i pracy księgowych
  • Roczne rozliczenie podatkowe

Kwalifikacje naszego zespołu dają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa pracy oraz fachowej opieki.

Poznaj naszą historię

1 Stycznia 1991

Rozpoczęliśmy działalność na runku IT.

Wrzesień 1994

Pokazaliśmy światu nasz pierwszy większy system - program SKP® (wówczas jeszcze w wersji DOS). Przez kolejne lata program do obsługi księgowej małych i średnich firm oraz biur rachunkowych zyskał tysiące zadowolonych klientów oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Styczeń 2001

Program księgowy SKP® ukazuje się w wersji dla Windows.

Luty 2004

W Gazecie Prawnej swoją premierę miał program: SAMozatrudnienie® przeznaczony dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Luty 2004

Przyznanie certyfikatu ISO 9001 potwierdzającego, iż nasze oprogramowanie jest tworzone zgodnie z tą normą.

Czerwiec 2004

Na rynek trafia seria jednomodułowych programów Pomocna Dłoń, przeznaczonych do: fakturowania, ewidencji środków trwałych, obsługi magazynu itp.

Styczeń 2008

Po raz pierwszy na rynku ukazuje się program do rozliczeń rocznych PIT FORMAT. Zostaje on dołączony na płytach m.in. do Polska Times, PC Format, CHIP. Przez lata zyskał dominującą pozycję na rynku oprogramowania do rozliczeń rocznych oraz skuteczne narzędzie do pozyskiwania 1% przez OPP.

Lipiec 2011

Marka programów z serii Pomocna Dłoń przechodzi rebranding – od tego momentu istnieje pod nazwą: Prowadź Firmę®

Listopad 2014

Firma FORMSOFT Sp. z o.o przejmuje obsługę i sprzedaż programu do rozliczeń rocznych PIT FORMAT.

Wrzesień 2015

Przejęcie przez FORMSOFT Sp. z o.o. dystrybucji i opieki posprzedażnej pozostałych programów Biura Informatyki Stosowanej FORMAT.

Listpad 2017

Powstanie JPK LINK® - systemu do kompleksowej obsługi plików JPK. Rozwiązanie, dzięki któremu można wygenerować JPK lub scalić pliki z różnych systemów informatycznych do wspólnego, ujednoliconego formatu i przesłać je elektronicznie organom podatkowym.

Styczeń 2018

Na rynku ukazuje się FakturaExpert® – specjalistyczny program dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom dowolnej branży, służący do dokumentowania sprzedaży z możliwością obsługi magazynu

Październik 2019

Premiera Fakturuj24.pl nowoczesnego programu do fakturowania on-line 24h/365 dni w roku z dowolnego miejsca. Gwarantuje mi.in. sprawne wystawianie dokumentów sprzedażowych, generowanie pdf i wysyłanie ich droga elektroniczną.

Październik 2022

Przekształcenie FORMSOFT sp. z o.o. sp.k. na FORMSOFT sp. z o.o.

FORMSOFT Sp. z o.o.
Plac Solny 14 / lok. 3,
50-062 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000996893

NASZE PROGRAMY


Dla CIEBIE

DLA SAMOZATRUDNIONYCH, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM